Gloria Dei

Gloria Dei

Gra Gloria Dei
Świątynię Świętej Rodziny była wznoszona przez dziesiątki lat. Udało się – Dom Boży wprawia w zachwyt. Jednak nie ma w nim jeszcze witraży. Pojawią się wkrótce. Ciemne, gotyckie okna zostaną rozświetlone niezliczoną ilości barw, a obrazy i napisy przypomną niezwykłe wydarzenia opisane w Biblii. Każdy witraż opowie historię innej postaci, a wspaniałe dzieło uwieńczą łacińskie słowa GLORIA DEI, bo wszystko NA CHWAŁĘ BOGA.
W grze GLORIA DEI każdy gracz staje się w twórcą witraży. Otrzymuje swoje własne plansze z oknami, które podczas gry będzie uzupełniał obrazkami przedstawiającymi fragmenty witrażu.
Zwycięzcą zostanie ten, kto będzie podejmował przemyślane, logiczne decyzje, komu dopisze szczęście i kto wykaże się spostrzegawczością.
 
Elementy gry Gloria Dei
GLORIA DEI posiada nieskomplikowane zasady, które można szybko i jasno wytłumaczyć.
Proste, krótkie teksty na planszach i kaflach przybliżają wydarzenia z życia różnych postaci biblijnych. Równocześnie podkreślają zbawcze działanie Pana Boga i Jego miłość do człowieka. Ich zadaniem jest stać się inspiracją do zgłębiania Słowa Bożego i dzielenia się nim z innymi.
Gra zgromadzi bliskich przy wspólnym stole i zapewni im dobry, twórczy czas spędzony razem.

 

kafelki w grze Gloria Dei
Gloria Dei

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry